Lajmet e fundit

 • Ro R Prishtinė, 27 Gusht 2014

  NJOFTIM PER KESHILLIMIN PUBLIK “Draft Marrėveshje pėr uljen e tarifave pėr shėrbimet Roaming nė rrjetet e komunikimeve mobile

  Nė kuadėr tė kompetencave dhe pėrgjegjėsive tė saja ligjore;

  Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike edhe Postare (ARKEP), si organ kombėtar...lexo mė shumė

 • Roaming Prishtinė, 22 Gusht 2014

  ”Komunikatė pėr Opinionin - Lidhur me njoftimet pėr arritjen e Marrėveshjes Regjionale pėr zvogėlim tė ēmimeve tė Roaming-ut”

  Nė kuadėr tė kompetencave dhe pėrgjegjėsive tė saja ligjore;

  Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike edhe Postare (Autoriteti), si organi...lexo mė shumė

 • PasQyra2013 Prishtinė, 02 Korrik 2014

  Njoftim pėr Opinionin lidhur me publikimin e Raportit; 'Pasqyra e Tregut tė Shėrbimeve Postare nė Republikėn e Kosovės pėr vitin 2013’

  Nė pėrputhje me dispozitat e nenit 6 pika (1.10) dhe pika (1.13) tė Ligjit Nr. 03/L-173 pėr Shėrbime Postare, Sektori i Shėrbimit Postar (SSHP) nė kuadėr...lexo mė shumė

Vendimet

Kjo faqe përmban të gjitha vendimet e marra nga Bordi i ARKEP-it dhe aktet tjera zyrtare përkatëse të cilat kanë ndikim thelbësor në Komunikimet Elektronike dhe Postare.